Jediný gól poslal Eagles znovu do poháru útěchy

Ani v sezóně 46 Jablonec nezaznamenal žádný výrazný úspěch v Českém poháru. Stejně jako v minulém roce Eagles nezvládli úvodní kolo a zahrají si nepopulární Pohár českého lva.

V typickém zápase jednoho gólu náš tým podlehl 0:1 moravskoslezskému celku Fc Masla 5. Jedinou branku utkání vstřelil ve 21. minutě domácí obránce Selçuk Ayçiçek. Manažer wardin bezprostředně po zápase neskrýval zklamání, vyzdvihl však práci obranné řady.

„Měli jsme opět těžký los, nicméně jsme dostali hratelného soupeře ze 6. ligy. Masla 5 vyniká výborným útokem, musím ale říci, že jsme předvedli kvalitní obrannou hru. Pustili jsme soupeře všehovšudy do dvou vážnějších šancí, z nichž jednu proměnil. Těžko ale můžeme postoupit, když sami nedáme gól,“ okomentoval středeční duel.

V prvním pohárovém kole jablonečtí vypadli hned třikrát v posledních pěti sezónách, na postup do třetího kola čekají dokonce sedm sezón. V minulosti přitom Severočeši dvakrát došli až do pátého kola národního poháru. 

Hráči se nyní musí rychle oklepat z vyřazení a soustředit se na úspěšný vstup do nové ligy. V jejím prvním kole Jablonec přivítá na domácím stadionu tým FC Yellow Dream. Podle průzkumu mezi fanoušky se od něj očekává snadná výhra.

„Ligu začínáme doma s týmem bez manažera, který měl v poslední sezóně skóre 1:91. Pokud navážeme na výkony z loňska, neměli bychom připustit žádné překvapení,“ podotknul wardin s tím, že v sobotu pravděpodobně dostanou šanci i někteří hráči z širšího kádru.


Fc Masla 5 – FK Eagles Jablonec 1:0 (1:0)
Branky: 21. Ayçiçek.
ŽK: Izzi (Jablonec).
Nejlepší hráči: Bobuš – Cuttaia.
Diváků: 30 876.


Níže můžete přidat komentář, nebo trackback z vašich webových stránek.

Přidat komentář


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat