Jablonečtí Eagles drží 4 kola před koncem dvoubodový náskok

Poslední čtyři zápasy dělí jablonecké fotbalisty od zisku mistrovského titulu v lize VI.799. Rozhodne o něm pravděpodobně 13. kolo a utkání s FC Barca Football Club.

FK Eagles Jablonec se při svém debutu v soutěži VI.799 stále drží na čele tabulky. Na kontě má aktuálně 9 výher a jednu remízu. O body zatím Severočechy připravil pouze klub FC Barca Football Club, na jehož stadionu remizovali 1:1.

A právě druhá Barca ztrácí na Jablonec pouhé dva body. Oba týmy se tak s největší pravděpodobností utkají ve 13. kole o ligový titul. Eagles ale musí nejprve naplno bodovat proti 1. Fc Sakura a lalala123lalala123lalala123 (tým bez manažera).

„Od zápasu s Barcou nás dělí dvě další utkání, mezitím se může stát cokoliv. Pro nás je teď hlavní prioritou zvládnout domácí utkání s 1. Fc Sakura. Pak můžeme teprve uvažovat o nějakém souboji o titul,“ uvedl jablonecký manažer wardin.

První sezónu v soutěži zatím hodnotí velmi kladně. „Sezóna nám zatím vychází téměř na jedničku. Tým hraje komplexně na velmi dobré úrovni a především obrana předvádí skvělé výkony. Pokud na ně navážeme i ve zbývajících zápasech, věřím, že si titul zasloužíme,“ dodává.

Wardinova slova však potvrzují i statistiky ligy, podle nichž je jablonecká obrana hodnocena jako druhá nejlepší. Eagles také dostávají nejméně branek – v 10 zápasech inkasovali zatím dvakrát.

Níže můžete přidat komentář, nebo trackback z vašich webových stránek.

Přidat komentář


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat