Jablonec nasázel soupeřům 19 branek a po třech kolech je druhý

7 bodů a skóre 19:1, to je bilance FK Eagles Jablonec po třech odehraných zápasech v soutěži VI.799. O body připravil Severočechy jen FC Barca Football Club, na jehož stadionu remizovali 1:1.

„Samozřejmě že jsme chtěli na Barce vyhrát. Za těchto podmínek, kdy jsme dohrávali bez dvou klíčových hráčů sestavy, ale můžeme být za bod rádi. Co mě těší, je, že navazujeme na velmi dobré výkony v obraně,“ zhodnotil utkání manažer wardin.

Narážel tak na dvojici středních záložníků Svéd – Tecşan, která musela kvůli zranění předčasně opustit hřiště. I s oslabenou zálohou však mohli Eagles ještě za stavu 1:0 zvýšit svůj náskok. V 67. minutě se po chybě domácí obrany ocitl sám před brankou stoper Mikko Hepoaho, jeho střela ale skončila na břevně.

O šest minut později odpověděla Barca útokem po pravé straně, který domácí záložník Alessandro Hauenschild zakončil podél padajícího brankáře Tocklina a stanovil tak konečný výsledek na 1:1.

Podle wardina jablonecký tým přesto zvládl první generálku na boje o čelo tabulky. Barca se totiž v poslední sezóně umístila na druhém místě a i letos pravděpodobně bude jedním z aspirantů na titul.

V prvním a třetím kole hostili jablonečtí dva týmy bez manažera – FC Yellow Dream a lalala123lalala123. V obou případech svého soupeře deklasovali v poměru 9:0.

FK Eagles Jablonec aktuálně okupuje druhou příčku tabulky soutěže VI.799. Bez ztráty bodu ji zatím vede Galacticos Ostrava. Jablonec vévodí lize rozdílem ve skóre (18 branek). Druhým nejvyšším rozdílem se po třech kolech pyšní náš příští ligový soupeř – 1. Fc Sakura.

FK Eagles Jablonec – FC Yellow Dream 9:0 (3:0)
Branky: 14. Strnádek, 18. a 24. Svéd, 72. a 87. Terho, 74., 82. a 85. Cipollina, 83. Isbăşoiu.
ŽK: Krtil (Yellow Dream).
Nejlepší hráči: Tecşan – Jeřábek.
Diváků: 25 106.

FC Barca Football Club – FK Eagles Jablonec 1:1 (0:0)
Branky: 73. Hauenschild – 53. Trognon.
ŽK: Jupille, Malagić, Van Rechem (všichni Barca).
Nejlepší hráči: Domador – Cuttaia.
Diváků: 24 224.

FK Eagles Jablonec – lalala123lalala123 9:0 (5:0)
Branky: 12., 73. a 79. Latała, 21. Deák, 23. a 35. Karotsis, 39. a 49. Terho, 66. Trognon.